درباره ما

معرفی و تاریخچه شرکت بوته سبز مهرآیین

شرکت بوته سبز مهرآیین مجموعه ای از  برترین برندهای مطرح جهان با کیفیتی منحصر به فرد است. ایوروشه، گینو، اوسرین، درمدن، ماوالا، نویدرم، عطریات کودک کلو کلایو و کوکشی، دنیل ژوونس، دکتر پیر ریکاد، نوباکتر و گاش از جمله آنهاست. سبد بزرگ و کاملی از محصولات آرایشی، بهداشتی، عطریات و تخصصی این شرکت که مورد تائید متخصصین پوست و مو می باشد در داروخانه ها ، فروشگاه ها و فروشگاه های  اینترنتی  توزیع می گردند .  ما به سلامتی و رفاه مصرف کنندگان خود متعهد هستیم. بیش از 15 سال است که مرکز توجه ما به کیفیت محصولات معطوف بوده است. ما اینجا هستیم که به مردم کمک کنیم زندگی سالم تری داشته باشند.

bg2.jpg

شرکت بوته سبز  از سال ۱۳۵۷ پس از انقلاب اسلامی فعالیت خود را بعنوان اولین وارد کننده رسمی محصولات آرایشی و بهداشتی و عطریات آغاز نمود و در جهت ارائه خدمات بهتر و گسترده تر به مصرف کنندگان با همکاری کادری مجرب و کارآزموده و متخصصین پوست و مو تمام تلاش خود را به کار گرفته است. در این راستا مشاوران زیبایی و کارشناسان فروش همواره در حال بازآموزی و به روز رسانی اطلاعات روز دنیای آرایشی و بهداشتی و آموزش های تخصصی توسط مدرسان لابراتوارهای سازنده هستند . 

به منظور ارائه خدمات بهتر، این شرکت دارای شعب متعددی در شهرهای مختلف از جمله تهران، کرج، مشهد، شیراز، اهواز، رشت، تبریز و بابل می باشد.

محصولات این شرکت به سه گروه لوکس و سالنی، درمانی و توزیع انبوه آرایشی و بهداشتی  تقسیم می شوند:

  • گروه لوکس و سالنی : گینو، عطریات کودک کلو و کلایو و کوکشی
  • گروه درمانی : اوسرین، درمدن، نویدرم، نوباکتر، دنیل ژوانس، دکتر پییر ریکارد،درموسیس، دروویتا
  • گروه توزیع انبوه: ایوروشه ، ماوالا، کاسمکولوژی، بوتانیس و برند تخصصی محصولات آرایشی گاش