درباره ما

تاریخچه و معرفی

شرکت بوته سبز مهرآیین مجموعه ای از  برترین برندهای مطرح جهان با کیفیتی منحصر به فرد است. ایوروشه، گینو، اوسرین، درمدن، ماوالا، نویدرم، عطریات کودک کلو کلایو و کوکشی، دنیل ژوونس، دکتر پیر ریکاد، نوباکتر و گاش از جمله آنهاست. سبد بزرگ و کاملی از محصولات آرایشی، بهداشتی، عطریات و تخصصی این شرکت که مورد تائید متخصصین پوست و مو می باشد در داروخانه ها ، فروشگاه ها و فروشگاه های  اینترنتی  توزیع می گردند . 
ما به سلامتی و رفاه مصرف کنندگان خود متعهد هستیم. بیش از 15 سال است که مرکز توجه ما به کیفیت محصولات معطوف بوده است. ما اینجا هستیم که به مردم کمک کنیم زندگی سالم تری داشته باشند.
شرکت بوته سبز  از سال ۱۳۵۷ پس از انقلاب اسلامی فعالیت خود را بعنوان اولین وارد کننده رسمی محصولات آرایشی و بهداشتی و عطریات آغاز نمود و در جهت ارائه خدمات بهتر و گسترده تر به مصرف کنندگان با همکاری کادری مجرب و کارآزموده و متخصصین پوست و مو تمام تلاش خود را به کار گرفته است. در این راستا مشاوران زیبایی و کارشناسان فروش همواره در حال بازآموزی و به روز رسانی اطلاعات روز دنیای آرایشی و بهداشتی و آموزش های تخصصی توسط مدرسان لابراتوارهای سازنده هستند . 
      

افتخارات  بوته سبز مهرآیین

  • کسب بالاترین IMS در برند اوسرین در سال 2014، شرکت در کنگره بین المللی پوست، مو، زیبایی و لیزر در آبان سال 1393 
  • شرکت در کنگره شرکای برند اوسرین در سالهای 2017 و 2018 در دوبی 
  • کسب لوح تقدیر Best Business Increase در سال 2017 از انستیتو گینو
  • کسب تقدیرنامه بدلیل شرکت در کنگره سالیانه پوست رازی و فعالیت در برنامه های علمی بیمارستان رازی در آبان سال 139

به منظور ارائه خدمات بهتر، این شرکت دارای شعب متعددی در شهرهای مختلف از جمله تهران، کرج، مشهد، شیراز، اهواز، رشت، تبریز و بابل می باشد.

     
محصولات این شرکت به سه گروه لوکس و سالنی، درمانی و توزیع انبوه آرایشی و بهداشتی  تقسیم می شوند:
گروه لوکس و سالنی : گینو، عطریات کودک کلو و کلایو و کوکشی 
گروه درمانی : اوسرین، درمدن، نویدرم، نوباکتر، دنیل ژوانس، دکتر پییر ریکارد،درموسیس، دروویتا 
گروه توزیع انبوه: ایوروشه ، ماوالا، کاسمکولوژی، بوتانیس و برند تخصصی محصولات آرایشی گاش  
      

هم اکنون شرکت بوته سبز مهر آئین به دنیای بزرگتری پا نهاده است و شروع به تولید برند های آرایشی بهداشتی به شرح زیر نموده است و به زودی سبد کامل و بزرگی از این محصولات با کیفیت را وارد بازار خواهد نمود . 

    

​       

  •   botanis.jpg          برند بوتانیس